Pogledaj jedan post
Old 02.05.2012., 23:23   #4035
Quote:
Rinoo kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između Galaxya S i Galaxya S plus ?

Ja inače koristim S plus, pa imam pitanje, tema o tom mobitelu nije baš aktivna, pa ću pitat ovdje jer su mobiteli dosta slični.

Znači, mobitel mi stoji na stolu, nitko ne prolazi kraj njega, nema smsova, poziva, ničeg, ali on odjednom zasvijetli i prikaže se zaslon i ono "kliznite po ekranu za otključavanje", pa me zanima zašto se to događa ? Jeli to možda zbog onog senzora blizine ? Na to sam pomislio prvo, ali on zasvijetli i kad nitko ne prolazi kraj njega
Najkraće rečeno razlika je u nekim čipovima unutra. (CPU/GPU/Audio Čip ...)

Senzor blizine se nalazi kod slušalice u gornjem lijevom kutu telefona gdje su i senzori za svjetlinu. Koliko sam ja primjetio koristi se samo kad telefoniraš odnosno kad telefon približiš licu onda se ekran ugasi da ne bi slučajno nešto slučajno stisnuo licem ili uhom. Domet mu par centimetara tako da stvarno okolina ne utječe na njeg.

A sad zašto se sam pali, vjerojatno je u neki softverski bug. Prouči malo po Googleu jeli itko imao slične probleme.

Quote:
grg4 kaže: Pogledaj post
moj SGS je kupljen prosle godine, nov.

3G kod mene otpada jer sam na tomatu, "na tudji racun" a tu je 100kb = 50 lipa.
Probat ću sutra bez 3G-a i s 3G-om vidjeti koliko mu treba za lock.

Ne znam vam stvarno za takvu vrstu navigacije, jer koristim GPS samo kad vozim biciklu (Endomondo) ili da na brzinu nađem neku ulicu ili mjesto (Google Maps).
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom