Pogledaj jedan post
Old 12.08.2012., 15:52   #3
Nazalost to je uzasno komplicirana prica, a i nemam volje ni snage ju prepricavati.

Uglavnom, okrenuo sam novu stranicu u svom zivotu, osjecam se super, fizicki sam izuzetno superiroran, obrazovan, imam svoj "obiteljski" biznis, cak i u zadnje vrijeme pun smopouzdanja, mozda sam malo psihicki iscrpljen od
svih zivotnih problema, faks, zivot sa roditeljima, vlastiti biznis, itd. da ne nabrajam.

Problem je u tome sto osim roditelja nemam nikoga. "Pale sam na svijetu". Razloga toj samoci ima mnogo, uglavnom krivicu svaljujem na sebe, ali kazem okrenuo sam novu stranicu i u zadnje 2-3 godine potpuno sam se promijenio.
Pocinjem od "nule", ali jednostavno ne znam kako. Necu kukat da je tesko, jer je, ali kazem imam volje, snage, zelje, energije, izuzetno sam karakteran. Ne zanimaju me avanturice i sl. jednostavno zelim pronaci ljude s kojima mogu uzivati
u svakom trenutku, pogotovo djevojku. Ljude kojima mogu vjerovati, pomagati, družiti se, osloniti se, itd. Imam neke svoje kriterije, ali Bože moj svi ih imamo i svi možemo biti fleksibilni.

U okolini u kojoj zivim za sada nisam niti nemogu pronaci takve ljude, a pogotovo djevojku. S obzirom da sam aktivan 15-ak sati dnevno, niti nemam previse vremena za neke "dodatne" aktivnosti gdje bih upoznao nove ljude, pogotovo zene.
Na faksu sam forsirao samo faks, faks i opet samo faks. Izgledom tijela sam superioran i to mi malo otezava stvari zbog predrasuda. Evo u posljednje vrijeme idu stvari na bolje, ali sve je to presporo, bojim se da me vrijeme gazi, imam 28 godina.
Volio bih samo cuti nekakve korisne savjete, jer vjerujem da su i drugi to prozivjeli i mnogi i uspjeli u svom naumu.

Znam da tu ne postoji genericki, univerzalni odgovor na moj problem. Vec jednostavno u Varaždinu ne mogu doci u situaciju da upoznam ljude, muskarce i zene, za prijateljstvo, druzenje, vezu itd.
Ljudi su se zatvorili, tehnologija je napravila svoje, financ. kriza isto i sada je tesko "mladom" muskarcu sa 28 poput mene jednostavno pronaci djevojku ili prijateljicu, a da ne izgledas kao "jebac", ili ocajnik, ili samotnjak ili prevertit ili neko tko hoce sevu, itd, pogotovo ako zivis na selu.

Eto ne znam, samo me zanimaju vasa iskustva kako spojiti sve svoje ajmo reci "atribute" i dobre i lose i gdje i kako pronaci djevojku, prijateljicu, prijatelja itd.
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom