Pogledaj jedan post
Old 15.05.2008., 17:33   #6
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Ja se striktno pridržavam ovog pravilnika...pozorno pratim da ga slučajno ne prekršim, ali ono što me nervira je da glavnina učenika danas zna samo svoja prava, a obveze svi zaboravljaju...

Svi se sjete pozvati na pravilnik o ocjenjivanju, a onaj dio da su dužni izvršavati svoje obveze - to se odmah zaboravi...

Danas su zaštićeni ko lički medvjedi...tko je nas pitao koliko smo kontrolnih pisali? A bili smo pristojniji, znali smo svoje obveze i izvršavali ih...
e zato sam i napisao ona pravila koja bi ucenici trebali znati, znaci da se odnose na njih i da u tom segmentu nemaju pravo oni, nego profesori. Ja sam ucenik i trudim se da svi izvrsavaju ono sto moraju, mi kao ucenici Drzavne skole, i profesori kao zaposlenici Ministarstva prosvjete.

To sto smo zasticeni je istina djelom, i moji roditelji mi govore, da dok su oni bili u skoli da su ih resetali kako je profesorima doslo i da su morali ucit, i da su znali kad su morali... siguran sam da je ucenje bilo puno kvalitetnije prije rata, opcenito generacije do 1985

A ovo sa pristojnosti i izvrsavanjem obaveza se odnosi nadam se na pojedince... jer ja na satu kazem ako je neki ucenik u krivu (pa ja dobijem po nosu ), i sto se tice nas par izvrsavamo svoje obaveze i odnosimo se potpuno korektno prema profesorima, ali ih ima stvarno nepravednih!

Istina je ipak, da danas ima puno bahatih i arogantnih klinaca od kojih nista u buducnosti, oko njih se ne treba ni truditi...
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom