Pogledaj jedan post
Old 03.02.2010., 12:49   #17
Sorry, što ne navodim dalje ali evo...

Honda CR-V... razlozi: 55000 km, pa i bez pregorene lampe...

Nissan - Renault motori, pa ti je isto kao i da kupiš Koleos...

Toyota - OK, ali su me smetala pri odabiru zadnja vrata s teškim kotačem... i puno je manja od CR-V-a... Vozio tjedan dana oba prije odluke...

Tiguan - žao mi je što s kamere ne mogu staviti da vidiš kako se Tiguan kreće kroz snijeg... S istog parkirališta bez problema izašli CR-V, C-Crosser, A6 4 motion, a jedino su Tiguana morali gurati (vrte mu se svi kotači pojedinačno - nikako da nešto spoji i pokrene ga nekud...)... Na kraju čovjek išao kupiti lance ?!

Post prije spomenuti X1... stalni pogon na zadnje kotače s povremenim uključivanjem prednjih... Nisam vozio tu soluciju, ali kad putuješ po snijegu i zabaci ti zadnji kraj i tek onda pali prednji pogon... ne znam koji je to osjećaj...

Ali... razmisli o novom Sorentu... vozio ga pred dva tjedna nekih 2000 km... super igračkica, u odnosu na ono što nudi cijena vrlo prihvatljiva (testni 2.2 dizel, 197 ks, automatik, premium oprema cca 230.000 kn).... veći, bolji, komforniji SUV od bilo koja tri navedena... To više sada nije terenac već je pravi SUV...
__________________
Udruga kampista Hrvatske

Zadnje uređivanje cvor : 03.02.2010. at 12:56.
cvor is offline  
Odgovori s citatom