Pogledaj jedan post
Old 08.05.2013., 19:55   #19
Quote:
hellaa kaže: Pogledaj post
hahahahahhahaha ...

...

Ne vidim nikakav tvoj odgovor na niti jedno postavljeno pitanje.

.....nisam uspila naći niti jedan tvoj komentar na linkove koje sam postavila ja a niti Meadow , pa te lijepo molim za konkretne komentare vezano za suknju princeze od saudijske , za sjajne japanke djevojčice iz Irana , te za osudu nasmrt 16 godišnje djevojčice ...za spolnu zrelost sa 9 godina ...

definitivno imaš o čemu pisati ......
Neću ti puno komentirati Hella jer mi fali još jedan karton za bann, iz ove tvoje replike i one o google earth se da zaključiti kako ti shvaćaš moje postove, neka drugi zaključe da li ti uopće pročitaš i shvatiš kako treba.
Vidim ja da ti puno vidiš i shvaćaš jesam li ja dobro odgovorio ili ne.
Uhh,, suzdržat cu se od teksta što sam sada mislio napisati da shvatite još bolje, ali neki će to shvatiti kao uvreda, i odmah karton, a to ne bih bila nikakva uvreda, ma nema veze.


Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Punoljetnu kao dobila prvu menstruaciju?
Ego, Hella ...itd

Istraživači Sveučilišne bolnice u Kopenhagenu su zaključili kako su grudi počele rasti djevojčicama godinu dana ranije nego što je to bio slučaj prije 20 godina – oko devet godina i deset mjeseci. Usporedbe radi, djevojčice su bile na pragu zrelosti oko 15. godine prije stotinjak godina.

Morao sam citirati ovaj tekst, da vidite razliku između danas i par stotina godina, i nemamo dalje o čemu raspravljati kako je bilo prije 1400 godina i usudite se uspoređivati spolnu zrelost i neke druge pojave danas i prije 1400 godina, sto mnogi kažu i potvrđuju da je bilo kasnije nego danas.

Ne stignem odgovoriti na sve kad ja ne zujim toliko dugo na PC kao neki pojedinci, rasprava je otišla u drugom pravcu, pa sam replicirao post od Meadow što su mnogi navalili da se ismijavaju i pišu u neznanju, a to što ti i drugi tvrdite o smrtnoj kazni i kažnjavanju ..itd, ajde molim te nađi podatke i slobodno pitaj za pomoć u privatnoj poruci svoju ekipu o smrtnom kažnjavanju u zadnjih 10 ili 100 godina u KSA ili drugim islamskim državama, koliko je bilo krađe i smrtne presude.
Onda usporedi podatke o krađi, silovanju,maltretiranju i razvodu braka u zadnjih 10 godina i usporedi s tim podatcima samo iz Zagreba u zadnjih 10mjeseci.(prostituciju nemoj uspoređivati, da ne osramotimo Zagreb) Razlika je ogromna, dajem ti na razmišljanje gdje je razlika nevjerovatno mala u takvim i drugim zločinima, znači usporedi grad manje od milijun stanovnika sa državom koja ima 25x više stanovnika od Zagreba.

Primjer, po javnom svjedočenju mnogih nemuslimana(političari i poznati) koji su otišli u Dubai i ne mogu vjerovati kad je džuma namaz(petak) svi napuste svoje radnje i upute se džamiji da klanjaju, da im nitko ništa ne ukrade, a ne kao u Zagrebu, u sred bijela dana opljačkaju kladionicu, poštu, banku ... i još pritom nekoga rane iz oružja, o maltretiranju i pokušaju silovanja da i ne govorimo kakvo je stanje u Zagrebu.

"O vjernici, kad se u petak na namaz pozovete, kupoprodaju ostavite i pozurite ka spominjanju Allaha, to vam je bolje, neka znate!”

Smatram da sam dovoljno rekao u zadnja 2 posta o vašim replikama.
Samo što neki ne shvaćaju kako treba, pa opet repliciraju, nema veze, samo vi uživajte!
__________________
DA'WA...
savjeti...
MUHAMMED, SALLALLAHU 'ALEJHI WE SELLEM
Fussilat is offline  
Odgovori s citatom