Tema: Couscous
Pogledaj jedan post
Old 03.02.2003., 16:07   #5
uh, di me nađe :)

Ja sam kuskus otkrila prije 2 mjeseca i od tada kad god sam u kuhinji (ok, to i nije tako često), nešto kemijam s kuskusom.

Dakle, na kutijicama u kojima je pakiran piše kako ga jednostavno pripremiti. Na 250 g zrnja treba 2,5 dl vode. U plitkoj posudi (ja koristim teflon tavu ili wok) prokuhati tih 2.5 dl vode i 1 žlicu ulja, te malo soli. Maknuti s vatre, usipati 250g zrnja i pustiti 3 min da upije vodu. Vratiti na laganu vatru, dodati 50g maslaca i nježno vilicom ili rupičastom žlicom miješati, da se zrnje posuši i postane rastresito (cca. 3 min.) Vrlo jednostavno i vrlo brzo. Dostatno za 2 gladne osobe.

A kombinacije su razne, ovisno o inspiraciji. Ovo mi je sad na pameti...


KUSKUS S KISELIM ZELJEM
Pol kile kiselog zelja začiniti paprom i uljem, umiješati skuhani kuskus.

* meni jako fino, podsjeća na krpice sa zeljem, samo puno blažeg okusa.


ŠARENI KUSKUS
Nasjeckati sitno 6 sušenih marelica, 6 datulja, 1 zelenu papriku, dodati 20ak grožđica. Umiješati u skuhani kuskus.

* jako zanimljiv slatko-kiseli prilog uz mesna jela.


KUSKUS SA ŠAMPINJONIMA
100 g šampinjona oprati, posušiti, narezati na listiće. Na 100 g maslaca popržiti šampinjone, začiniti vegetom, paprom, malo chillija i currya, prstohvat majorana...držati maksimalno 5 minuta na vatri, preliti po skuhanom kuskusu.

*začine dozirati ovisno o tome koliko ljuto volite/možete podnijeti.


Inače, kuskus sam i ja u restaču dobila uz neko kuhano povrće (celer, mrkva, poriluk) u rijetkoj juhici... Ali mi se sviđa jako struktura i konzistencija i način na koji se može kombinirati u salatama/složenim jelima, pa se ne dam obeshrabriti.
moonlight is offline  
Odgovori s citatom