Tema: rekordi
Pogledaj jedan post
Old 24.06.2004., 02:44   #17
Quote:
Toco1980 kaže:
Njegova kvaliteta bi došla do izražaja da sjedne u neki malo lošji bolid i u njemu pobjeđuje. Ovak ispada da pobjeđuje jer ima najbolji bolid. S druge strane, već mi je postalo malo blesavo gledati utrke kad znam da je velika vjerojatnost da će on pobijediti, a još i nakon onog muljanja kad ga je Brichello po naredbi morao pustiti u zadnjim metrima utke....
Maknite Šumahera iz utrke i opet će biti zanimljivo. Kao kad su se nadmetali Prost i Senna. Ili Mansell i kompanija.... Ovak više nije bitno tko će biti prvi jer je to mjesto rezervirano za Šumahera.
Nije istina... sa ovako nadmocnim ferrarijem bio bi ti baqrichello prvi.. istina.. pokoju bi i izgubio...

A zasto je toliko bitno ko je prvi da navijas za nekoga i da utrka bude zanimljiva... mislim, da navijam za raikkonena i mclaren (kao anđeo) uzivao bi u napredku (iako malom.. ipak ne crkavaju) ili da navijam za bar bio bi zadovoljan sa podijem...

A da ja vodim ferrari.. barichello bi se maknuo svaki put ili bi doveo jungleboya umjesto njega... cilj opravdava sredstvo....

Nadam se da si gledao sch u benettonu i u ferrariju na pocetku jer je tada vozio u puno losjim bolidima od ostalih...
Ako bi usporedjivao - njegove 3 pobjede u ferrariu 96 su kao da je vozio sada saubera sa pouzdanoscu mclarena na pocetku sezone.. samo si brojao odustajanja...
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom