Pogledaj jedan post
Old 21.01.2009., 16:20   #384
Quote:
Trillian kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje vezano za pločice.
Naime, radimo novu kuhinju i postavili smo pločice od poda do visine 1,46 (tu će biti donji rub elemenata). Naručili smo kuhinju koja ima napu u elementu i taj element s napom je kraći od ostalih elemenata, znači prostor ispod njega treba još pokriti pločicama.
E sad, ne znam kakva je praksa: da li je bolje taj dio otprilike pokriti pločicama prije nego što se postavi kuhinja (te pločice će smetati da gornji element kuhinje stoji skroz do zida?!?!) ili je bolje nakon što se postavi kuhinja pripasati pločice točno u tu rupu koja će onda ostati. Kakva je uobičajena praksa?!
Evo da ti kazem da sam i ja imala takav problem. Stavila sam plocice do donjeg ruba gornjeg elementa medjutim onda sam se sjetila da je napa vislja pa sam rekla keramicaru da mi stavi jos jedan red i dobro da jesam jer sad nakon dvije godine vidim da bi se gadno pokajala da to nisam dodala. Ja sam to stavila prije postavljanja kuhinje i stavila sam svugdje i na drugi zid gdje nije napa jer mi je kuhinja u L.uglavnom gornji elementi ce ti onda biti odmaknuti maksimalno jedan cm od zida i to samo dolje gdje su plocice sto meni osobno ne stvara problem ali ti mozes dodati plocice samo gdje ti ide napa ovisi o tebi ali ja ti savjetujem da svakako dodas plocice jer nikad neznas sto ti moze spricnuti a plocicu ipak lakse ocistis od zida
renatap is offline  
Odgovori s citatom