Pogledaj jedan post
Old 28.11.2011., 15:40   #54
nemozes ti objektivno procjenjivati dionice dok god si u njima. kolko god se mi hvalili fundamentima i objektivnoscu. ne idu bez veze ljudi u bmwima po savjete kod ljudi koji voze jugo 45, sto je najzastupljeniji auto na parkingu ekonomskog faxa sad kad je elita u remetincu. zasto ja dan danas, makar znam citat FI i izracunat neke osnovne fundamente i dalje stojim u ulpl? jer je to istarska firma. ali ja sam te fundamente procitao upravo tako da podrzavaju moju predispoziciju posjedovanja te dionice. to vjerojatno i bakic radi. njegove analize podupiru premisu s kojom je on otpoceo svoju analizu potpuno poznavajuci ishod. kod analize ddjha krenuo je i zavrsio s idejom, i na kraju dao nepobitan zakljucak koji je svatko tko je isao kroz tekst vec sam u nekoliko navrata ocitao. zasto bakic nije rekao da je u ddjhu zaposleno pola slavonije? da ddjh radi kao socialna sluzba tamo? da ako ikad i ostvare neki profit, prije ce zaposlit 3287u tajnicu nego upisat dobit? zato sto nije znao ili zato sto se to nije uklapalo u njegovu analizu? a opet nije to topla voda, kad znamo da vecina drzavnih firmi upravo tako radi. ni ina ni ht nisu bili nesto profitabilni dok ih stranci nisu preuzeli. hocu reci, svaka cast tom bakicu sto je sa svojih 100tinjak mil kuna udahnuo malo zivota zseu, ali iskreno, bolje mu je da pokloni u dobrotvorne svrhe i prekine besplatna savjetovanja.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom