Pogledaj jedan post
Old 20.03.2017., 23:39   #257
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zato što - svjesno ili ne, nebitno - svoj forumski habitus gradi na kmečanju jasam neugledan, nezanimljiv, nitko normalan neće samnom, ja ovakav nikakav ah oh, pokazujući u isto vrijeme svakom svojom rečenicom da se zapravo uopće ne smatra tako bezvrjednim kakvim se ustrajno prikazuje.

Pa je to, jel'te, ljudima počelo dopižđivat' .

Ostat će vječita enigma u čemu je poanta takvoga forumskog garda - jedino što mi pada na pamet je nada u samilosni snošaj, ali to bi fakat bilo bezveze.
Zašto je ta stavka - kakvim se ja smatram - uopće bitna? Ja se žalim zbog objektivnih problema i nedostataka koji se mogu iz njih zaključiti.

Ove konstrukcije o nekakvoj (sad je za snošaj, a ne za jeb?) nadi je bolje ne komentirati, ali je pošteno što bar priznaješ da je to ograničenje tvoje domišljatosti.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislim da je poanta u tome da je takav defetizam- lakši.
puno je lakše sebe proglasiti lošim kojeg nitko neće, nego se aktivirati.
To bi bilo točno, kada bi mi to bila izlika za neaktivnost, ali nije. Aktivan sam, upoznajem ljude, i sve to. Ne, nisam najaktivnija ni najdruštvenija osoba u gradu, niti pitam svaku curu koju znam oće'l bit smenom (kako bi to možebitno stilizirao gorecitirani plemić), ali to ne znači da nisam aktiviran.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom