Pogledaj jedan post
Old 11.12.2008., 11:04   #13
Quote:
magela kaže: Pogledaj post
Molim Vas pomagajte,ako tko ima iskustva. Malena mi ima dvije godine i 7 mjeseci i zaustavlja kakicu jer ima jake bolove kada joj dođe za kakiti.Viče boli guza ,boli guza Crying or Very sad kada joj idem staviti kremicu vidim kako je kada idem prema anusu više boli. Kako je imala slične probleme i prije ljeta, nismo radili nikakvu terapiju,već je prošlo samo od sebe.Bili smo privatno na preglede i nema nekog posebnog odgovora za njeno stanje. Počela sam sumnjat i na mogućnost da ima hemoroide,pa više nisam ni pametna mogu li tako mala djeca imat takvih problema.Molim vas pomozite mi sa svojim iskustvom!!!!
Mi imamo sličan problem,moj L ima godinu dana,prije mjesec dana stolica je postala neredovita,tvrda,zelena a kad kaka to je horor,vrišti,stoji,ukoči nogice i tako kaka.Radili smo nalaze i stolica je uredu a dr nam veli ovako pošto ima tvrdu kakicu,nije mu ugodan osjećaj kakati zato se koči i zaustavlja ju i zato tako jako plače pa nam je preporučila portalak sirup da pije ujutro natašte po jednu žlicu i sve dok se kakica skroz ne normalitizira jer taj portalak ne izaziva nikakvu štetnost,to je samo glukozni šećer,mi se nadamo da će nam to pomoći.
ondolena is offline  
Odgovori s citatom