Tema: Satovi
Pogledaj jedan post
Old 09.11.2007., 13:29   #89
kul...

Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
Moj dečko obožava satove i stvarno je pravi znalac, pa sam se, kad sam mu odlučila kupit sat za rođendan, bacila u cjelovitu i temeljitu potragu za onim što je sada stvarno hit, što je kvalitetno i što bi se njemu, naravno, svidjelo jer njemu nisam mogla kupiti bilo kakav sat. On, kao i ja, voli glomaznije satove pa sam se u konačnici odlučila za Nautica Yachtimer A31503G koji ima promjer glave 48mm tako da stvarno izgleda "moćno".
Ovakav, samo sa tamnoplavim, gumenim remenom (karakterističnim za Nautica satove) jer je s ovim željeznim remenom ovaj sat stvarno pretežak i masivan.



znači, sa ovakvim remenom, samo u tamnoplavoj boji:



Platila sam ga oko 1700kn, ali nije mi žao ni kune jer je sat toliko kvalitetan i univerzalan da će ga sigurno moći nositi 10-ak, ako ne i više godina, a i remene može mijenjati po želji: od željeznog pa do remena od gume ili kože u raznim bojama. A ono što je najbitnije, sa zadovoljstvom mogu reći da sam svog dragog ostavila bez teksta jer se ispostavilo da je taj isti sat i priželjkivao (a da ja to nisam znala). E i da, svi njegovi frendovi su oduševljeni satom, što bi valjda trebalo značiti da se trenutno dečkima sviđaju takvi modeli. Uglavnom, ja prezadovoljna, a moj dečko još zadovoljniji!
U svakom slučaju, pri odabiru sata se vodi za onim što misliš da bi se svidilo tvom dragom (primjerice, moj voli veće satove sa dosta funkcija, a netko se zgraža nad istima, pa oko tih detalja treba paziti) i kupi što je moguće kvalitetniji sat u cjenovnom rangu koji si možeš priuštiti. Možeš još dodati neki svoj pečat - npr. ugravirati neku porukicu ili datum, što sam recimo ja napravila i to ti je u konačnici odličan poklon.
Eto, nadam se da pomogla, bar malo...

ja sam bez prethodnog trazenja naletio na taj sat ikupio...sad kad ovo citam
jos vise ga volim,
žveki is offline  
Odgovori s citatom