Pogledaj jedan post
Old 28.01.2011., 00:58   #577
Hvala svima na iscrpnim postovima svima. Na neki naćin ste upravu. I na putu sam da ostavimm sve iza sebe (bar mislim tako). Inače sam klasična Vaga koja cijeli život nešto vaga, a tako i sad s ovom jako bolnom i očajnom situacijom. Najsretnija bih bila da sam u mogućnosti odseliti negdje, negdje gdje mogu početi neki novi život. Jedan od roditelja mi je neopkretan i jako bolestan, tako da sam i ja "paralizovana" tu gdje jesam.
Znam da vrijeme liječi sve, ali valjda u ovim godinama pada mnogo teže nego kad sam bila mlađa. Neko ruši svijet u sekundi....
Klepsidra nadam se da ovo jeste za moje dobro... A mog čovjeka ću teško preboliti.
Ne znam ko me je pitao da ne citiram ponaosob sad, oko ove vidovnjakinje. Da sve funkcjonira na daljinu. Ona zahtjeva samo slike. Novac - koliko mogu i koliko mislim da treba da dam. I to kad se riješi. Non stop mi odzvanjaju njene riječi u glavi : " Ne bih ti pomagala da ti on nije suđen. Ne bi te na silu spajala, nego samo ću očistiti "to" a ostalo je na vama. " Dragi moji znam da zvučim očajno i patetično, ali nadam se da razumijete. Lijep pozdrav.
Michelle_ is offline  
Odgovori s citatom