Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 11:56   #3182
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
madraci, ti se sam sa sobom ne možeš dogovoriti kaj ti paše.

prvo te smeta što se piše o tehničkim osobinama madraca, pa je onda to dobro da ne kupiš mačka u vreći, pa smo zastranili s marketinškim pričama, pa onda kažeš da je i tebi glupo pričati te priče, pa nema puno koristi od specifikacija, pa je problem da kupca kopka što je kupio!?

tebe nitko ne tjera da pričaš kupcima o bajkovitim osobinama madraca.

u prethodnim postovima smo razložili ono što je uobičajena praksa u direktnoj prodaji, a to je prodavanje muda pod bubrege. mislim da upravo to informacija koju ljudi traže na forumu.

Po tebi ispada da je bolje da nitko ništa ne zna i da prodaje tko što želi. Ljudi ovdje imaju konkretna pitanja i normalno je da žele znati što kupuju.

Tebi su sve te tehničke informacije nebitne i jedino što je bitno je da li je xsensor rekao da ili ne. Dopusti da nemaju svi takvo mišljenje.


Ne bih rekao da je to tako, ali mislim da kupac ima pravo znati sve o mlinu, brašnu , vodi, pa i to da li mali Aljifi pere ruke prije no što smota kiflu.
Afoj, jesu li tebi sve koze doma, dio zafrkancije očito ne kužiš, a to je dio o tome marketinčkim pričama.
Mene nitko ne tjera niti ih ja pričam jer znam da to ne drži vodu, no ti se pališ ko šibica, ohladi malo kolega .
A što se tiče specifikacija, nauči se razčlaniti žito od kukolja, dobro je da kupci znaju od čega im je madrac složen, da li od PU ( PUR) pjene ili HR ili memorya, dobro je da znaju gustoće jer i one igraju u cijenu, kao i navlaka koju se tu i tamo spomene, no svi ti podatci su dobri samo sa gledišta financijske strane, da nebi dali previše love za proizvod koji toliko ne vrijedi, ali nikome neće taj podatak pomoći ili bolje rečeno, osloniti se na njega kao putokaz za odabir je loš savjet.

Loš iz jednog razloga, jer i pored sto puta ponovljenih savjeta da se daju informacije o težini i visini, obliku tijela i načinu spavanja nitko to i dalje ne daje, a ja vjerujem da bi tvoje znanje i tu pomoglo, da kazes " cuj s obzirom na kilograme ta pjena vas nebi dobro podnijela pa to ne uzimajte, ili mislis da takav savjet nebi mogao dati??

A Xsensor ja nisam ni jednom riječju spomenuo, no iskreno , zamisli kad bi svi poželjeli se izmjeriti Xsensorom, pa tu bi nastao kaos, zato neka tvojih savjeta jer ovo kupaca što dolazi na mjerenje je meni sasvim dovoljno da na miru , komotno i sasvim sigurno tima koji dođu odredim najbolji madrac i da ne bacaju lovu u vjetar pogađajući sami i računajući gustoće i visine pjena. Lijepo kažu , gospon ja sam tolike penez spreman dati za madrac, dajte da vidime kaj bu najboljše za mene i Bareka, jer nas boli kad se zdigneme s tvrdoga, Bareka ne tak dost, no ja ga nemam rad".
I onda mi to zmjerime i Štef i Barek idu doma sretni, za svoje peneze su dobili najboljši madrac kaj tulike stoji, ne.

A Aljifi ti sigurno nebi rako da li je oprao ruke, jer je jučer došao sa Kosovo pa još ne zna kajkavski

Zadnje uređivanje madraci : 26.05.2012. at 12:02.
madraci is offline