Pogledaj jedan post
Old 05.05.2012., 20:25   #66
Quote:
candybar kaže: Pogledaj post
ne, nikad mi se to nije dogodilo, i imam 23 godine tako da to nije stvar neiskustva, nego jednostavno ne mogu zanemarit fizički izgled, doduše to je sve relativno, netko tko je meni privlačan može biti totalno neprivlačan svim ostalima. Ali uglavnom kemija i privlačnost su mi bitni i ne mogu se zaljubit samo u nečiju osobnost i karakter
Nitko ne govori da treba zanemariti fizički izgled. What ex anais said:

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja mogu. I upravo mi nečija osobnost i karakter mogu biti presudni da frcaju iskre. Jebe mi se jel lijep (osim u nekim ekstremnim iznimkama) i jel miriše na pačuli i jasmin ako me osvojio onim iznutra. Znam da zvuči klišejasto.
Ne zvuči nimalo klišejasto. Meni je to jedno zrelo razmišljanje osobe koja nije površna.

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da nije moguće nekog zavoljeti bez da si prethodno bila zaljubljena?
Što je sa vezama koje su počele godinama nakon upoznavanja, nakon što je već uspostavljen prijateljski odnos?
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Gdje sam to rekla? Ja sam rekla da mi je čudan ovaj redoslijed- prvo nekog zavoliš pa se onda na tren zaljubiš. Wtf?
Dakle, ako si prvo zavolio bez da si se zaljubio, kako se onda tek nakon toga možeš prvi put zaljubiti, pazi, nakon voljenja? Jel samo meni nešto tu ne štima?
Nisi jedina.

Sve krenem pisati odgovore i onda pročitam što si ti napisala i ne da mi se ponavljati.
Tika is offline  
Odgovori s citatom