Pogledaj jedan post
Old 28.12.2009., 20:07   #2
Quote:
flexmacic kaže: Pogledaj post
pozdrav!
možete mi reć nešto, ustvari sve kaj znate o audiju a6 c4 2. benzin.
kakvi su im motori, kakav im je ovjes, potrošnja,kak idu dobro ili loše itd...
pomagajte sve me zanima o tom autu SVE!
planiram baš takvog kupit pa zato!
pozdrav ekipo
Čini mi se da se dosta tema u zadnje vrijeme otvara o ovome autu, tako da bi mogli potražit malo i među starijim temama tako da se ne piše svaki put baš sve ispočetka. Sad ok, no ubuduće drugi nek se drže toga.
Ja ću ti reći u vezi onoga što znam, drugi ak hoće u vezi ostalog.
Dakle što se tiče ovjesa ovjes je prilično stare koncepcije no iznimno trajan i neproblematičan, naravno ako slučajno i ode ne kupovat neki šit koji se ovdje prodaje za iznimno malu lovu nego bolje uzet nešto pametno ili nabavit polovno nešto s nekog slupanog.
što se tiče motora znam da je minimalna potrošnja 9 litara, računaj sa 10 litara i to je to. što se tiče kako ide, eh to je stvar ukusa, za moj ukus ne ide dovoljno jer volim tu i tamo jače potegnit no s druge strane za svakog onoga tko nema takve pretenzije je dovoljan jer auto nije bitno teži nego recimo najnovija astra sa 115 ks tako da ide podjednako kao i najnovija astra sa 115 ks, neki kažu da su ti motori dovoljno dobri jer ih većinom svi kupuju, tako da eto trebao bi biti dovoljan. Ak te još nešto konkretno zanima pitaj, mogu ti konkrento reći sve što nema veze s motorom, za motor pitaj druge.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom