Pogledaj jedan post
Old 31.01.2015., 03:06   #74
Opet kratka crtica na relaciji otac-ja.
Ne komuniciramo od 4 mj. prošle godine a i dalje radimo skupa, prekrasna atmosfera za ostale u firmi. Povod je njegovo sjebavanje jednog MOG gradilišta sa nametanjem radnika s kojima inače ja ne radim i koji su to van svoje matične firme i gazde koji ih nadzire išli odradit i sjebali posao do te mjere da je investitor koji je keširao i btw. moj je osobni prijatelj tražio povrat love i da se materijal izvadi van iz njegovog objekta, a ti majstori su već bili plaćeni na ruke tak da sam razliku keša skinuo sa SVOG tekućeg računa (nemala svota) i vratio frendu lovu do ukupnog iznosa.U skoro 15 godina posla nikad do tog posla nisam imao niti reklamaciju, a kamoli takav zahtjev da se na kraju materijal vadi van. Naravno, ni dan danas nisam tu lovu vidio.

Drugi, još bitniji povod je što mi je dužan podosta love za provizije nekoliko većih poslova iz 2013.g. a treći povod i najradikalniji je taj što mi je uspio sjebati ziceraški posao tešak preko pola milijuna eura (mislim da sam i malo napisao) i koji bi trajao slijedeće 4 godine i nas kao relativno malu firmu sa malim brojem zaposlenih hranila bez puno muke i brige te 4 godine i to bi bila odlična baza za daljnja ulaganja i investiranja. Osigurana lova, država plus poludržavna firma, mislim da se djelomično financira iz EU fondova i glavni projektant moj dobar osobni prijatelj.

Ono, imaš zolju i stojiš pred štagljem 50x50 m udaljen nekih 10 m i jedini zadatak ti je spičiti taj štagelj sa zoljom, i ipak nekako uspiješ sjebati susjedov kokošinjac koji je 800 m iza tebe. Zahvaljujući mom dragom ocu i njegovoj pameti koja je sve veća i veća kako godine prolaze.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom