Pogledaj jedan post
Old 14.07.2006., 14:59   #18
sunčica.

ja imam malo drugačiji tip uređaja ali većina toga je isto. kod mene kad je plin pri kraju, tako padaju okretaji do kojih motor može ići. ustvari, plina ima u rezervaru ali nema dovoljno pritiska pa ga ne dolazi dosta u motor. tako da ti možeš stisnuti gas ali ga on ne prima.
ali ne brini oko toga, osjetiti ćeš to dovoljno rano. ne bu ti auto krepal na sred ceste.
ja svojega tada sam prebacim na benzin, onim gumbićem u sredini pokazivača. i onda kad natočiš plin, moraš ponovo gumbićem prebaciti na plin. prvo da je spreman pa onda po gasu da i prebaci za stvarno.

za bocu se nemoraš bojati. što više u nju stane, to bolje. i još uvijek je sigurnija od bilo kojeg benzinskog rezervara. čak i da se prepuni plinom, postoji na njoj ventil koji bi pustio višak plina van.

za pokazivač nemoj im dati da te muljaju. to mora raditi. ne tako precizno kao kod benzina ali dovoljno da znas gdje si.
to bi njima bilo dodatnih sat vremena posla ako moraju skidati ventil ali to nije tvoja briga.


tu https://www.forum.hr/showthread.php?t=151078 sam opisao koje sam ja probleme poslije ugradnje plina. zaboravili su spojiti jednu cijev ali sad je sve 5.
uglavnom, nadam se da će biti sve u redu i da ćeš uživati u jeftinoj vožnji.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom