Tema: Pripyat
Pogledaj jedan post
Old 11.11.2009., 02:49   #54
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
tvrdili su da je laz da je s motorom ulazila u zonu jer je to strogo zabranjeno i da je lazirala te slike (a kad covjek bolje pogleda, nigdje niti nema slika s motorom unutar bas strogo kontrolirane zone, samo ona u motoristickoj jakni), sjecam se da sam negdje procitala da joj ovaj lik konkretno na linku o Paljeskoju koji sam vam dala nije tata kako ona tvrdi.. ugl, da je sve izmislila.
da, na uzasno puno foruma i raznih drugih stranica stoji link na njenu pricu.
sjecam se da sam negdje procitala njenu izjavu, ili izjavu nekog njoj bliskog (ne sjecam se vise tocno, a nemam naviku sejvati takve stvari ) u kojoj zapravo ne porice da je fejkala pricu o putovanju motorom kroz Pripyat, vec samo izjavljuje da je puno bitnije ono sto je svojom pricom, bila ona fejk ili ne, postigla - a to je zanimanje za sve sto se 26.4.'86. desilo, te ono sto se s tim krajevima desava danas.

osobno smatram da je ona lagala samo utoliko da je motorom bila u Pripyatu, dakle bas u strogo kontroliranoj zoni. sve ove druge fotke iz price o Zemlji vukova ja nisam nasla nigdje osim na njenim stranicama, a to nije unutar najstroze Zone i mislim (nisam sigurna pa necu tvrditi, ali zaista mislim) da je tamo komotno mogla motorom. meni su slike same po sebi fascinantne i tko god da ih je slikao, svaka mu cast i hvala za to. jel to slikala elena na kavasakiju ili neka zena koja voli govoriti da je kid of spid a zapravo je tamo brijala kao preplasena curica u pratnji nekog vodica, zaista mi je manje bitno.

slika govori vise od tisucu rijeci, a ja nisam vidjela da joj itko osporavao ikoju sliku osim onih s motorom. tim vise sto na njenom sajtu za skoro svaku sliku koja nije, kao, njena je stavila izvor odakle je slika.
Nisam to da znao! Samo jel ona nekakva pozitivna ličnost ili ne teško je sada reć, jer sam prije vidio na njezinim osobnim stranicama da ona materijal prodaje, a sve sam slike pogledo na nekom neslužbenom siteu, naravno besplatno! No dobro nije sad ni bitno, mada mi je ta priča o motoru i odlasku u zabranjenu zonu skoro ko za film!
somekindofmonster is offline  
Odgovori s citatom