Tema: Bioenergija
Pogledaj jedan post
Old 20.09.2006., 00:52   #56
Quote:
El Tomo kaže:
Pa s masom se ne isplati natezati. Uglavnom se radi o neobrazovanoj i neukoj vecini kojoj prodas nekoliko specijalnih efekata ala Industiral Light & Magic i svi bleje u tebe kao u maloga boga. Ljudi zele vjerovati u cuda i neobicne stvari, gladni su senzacija jer su im zivoti dosadni, suhoparni, nezanimljivi i uglavnom nedosanjani. Jos tome dodas opcu neobrazovanost, i eto ti zasto show i senzacija ima vecu vrijednost nego nekakva teska i nerazumljiva znanost. Tao je oduvijek bilo, i tako ce i dalje biti.
Nema potrebe nazivati ljude koji vjeruju u nadnaravno ili alternativno neobrzovanom masom...ja nisam vjernik, imam FER iza sebe, a nadam se i ekonomiju za godinu dana...i uvijek gledam na stvari racionalno, ali ako mi reiki majstor u 45 minuta izliječi alergiju, a do tada 14 godina sam na tabletama koje ne pomažu baš previše u 7 i 8 mjesecu...moram ostati pod dojmom, jer nisam sklon takvim oblicima liječenja iako očigledno ima nešto u tome...

Ako ti smatraš mene i slične neobrazovanim, moram ti reći da griješiš, ako sam pogriješio u procijeni, iskreno se ispirčavam!

Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom