Tema: Bioenergija
Pogledaj jedan post
Old 10.10.2006., 22:14   #84
smješni ste dečki, postoji puno i znanstvenih dokaza da razne metode alternativne medicine djeluju, mnogo liječnika dopunjavaju svoju praksu raznim alternativnim metodama, znači sve su to šarlatani. Školska medicina iz dana u dan otkriva "toplu vodu" tj. ono što se zna već tisuću godina, jako mi je žao da neki o tome nemaju pojma . Želite li nešto više naučiti o ovim stvarima morate pročitati bar koju knjigicu iz ovih područja a ne lupetati bez veze. Toplo preporučam "Hands of life" od Barbare Ann Brennan inače jedne "šarlatanke" koja ima par doktorata iza sebe, jedno vrijeme radila u NASA-i , dakle jedno prilično glupo i zatupljeno stvorenje, možda vas ona uvede svojim znanstvenim pristupom u jedan za vas novi i čarobniji svijet....Još jedna stvar mi nije jasna, stalno pokušavate školsku i alternativnu medicinu suprotstaviti jednu drugoj, ne vidim razloga za to, obje su u službi čovjeka da mu pomognu i olakšaju život. Ja osobno nemam predrasuda i odem kod svog liječnika kad mislim da je potrebno. Naše zdravlje i naš život je prevažno da bismo imali predrasude u tom toliko dragocjenom aspektu našeg postojanja. Koliko vidim po vama je uopće nevjerojatno kako su ljudi mogli živjeti na zemlji prije bez pomoći medicine kakvu poznamo danas...pa dobro gdje smo mi to odmakli sa suvremenim medicinskim dostignućima, ljudi ne umiru toliko od velikih boginja ili upale pluća, ali umiru od AIDS-a i sličnih boleština, ne vidim da imamo tri noge i možemo trčati 100km/h ili da živimo 200 godina
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom