Pogledaj jedan post
Old 31.07.2017., 23:06   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem u mz prijateljstva.
Vjerujem sa svoje strane, ali su me do sada zene uvjerile u suprotno, a ja nisam jedina strana u tom prijateljstvu pa...

Jos nisam ni zgodan, a autorova zena je navodno zgodna i dobro se zna kak vecina muskih funkcionira pa je vec sama ideja da zena ide na veceru sa likom koji vjerojatno slini za njom poprilicno bljak.

Imala je i moja bivsa zena poprilicno "prijatelja" koji su svi nestali kad je rekla ne. Jednom nije rekla ne pa je zavrsilo kak je zavrsilo.

Isto je i sa sadasnjom, novi "prijatelji" brzo nestanu kad ona pokaze da ne trza.
To je prilično usko i šovinističko gledanje na društvene odnose žena. I netočno je da postoje isključivo muškarci koji se samo kao izgovor za druge planove druže sa ženama, surađuju, ili se uopće nečim zajednički bave. Kultura, sport, humanitarni rad, ekologija i još puno toga su područja na kojima se itekako surađuje i druži bez ikakvih zadnjih misli. Ili, zasigurno i bez zadnjih misli i planova.
To ne znači da ne postoje pirmjeri poput tvojih, ali oni nisu baš tako isključivo pravilo. Mogu nabrojati bar 5 primjera u posljednjim godinama, kada sam itenzivno surađivala s jednim ili više muškaraca na posve neseksualnoj osnovi. I s realnim, obostranim, zadovoljstvom rezultatima.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom