Pogledaj jedan post
Old 01.08.2017., 07:11   #5327
Quote:
KeepFightingMSC kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Ukratko, student sam iz okolice Zagreba, 22 godine. Prekinuo sam s curom prije 2 tjedna, veza je bila relativno kratka (4 mjeseca), ali osjećam se stvarno loše, najviše od svega razočarano. Iskreno, cijelu vezu sam se osjećao nesigurno i nakon određenog vremena će mi sigurno biti drago što je sve završilo. Kad ti osoba u koju si zaljubljen kaže da su joj svi bivši "dosadili" nakon par tjedana, malo se zamisliš. Viđali smo se dosta rijetko, svatko je imao svoje obveze na fakultetu i posao. Nakon par tjedana veze mi je rekla da sam prva osoba u koju se stvarno zaljubila. To je valjda jedini trenutak u kojem je pokazala osjećaje. Pred ispitne rokove je rekla da se određeno vrijeme ne možemo vidjeti, čak niti čuti. Ja sam ispao glavni krivac činjenice da nije rješila neke ispite. Zadnjih par tjedana veze mi je bilo lijepo, činilo mi se da sve konačno funkcionira. Ja sam radio svoj posao, ona svoj, nakon posla bi uživali. Kraj je bio stvarno neočekivan, a sve se promjenilo nakon što je na 2 dana morala u Istru (radi kao novinarka). Čim se vratila počelo je ignoriranje, a odmah sam se sjetio da je rekla da je sve bivše jednostavo počela ignorirati nakon što bi joj dosadili. Rekla je da je u Istri shvatila kako sama najbolje funkcionira i da joj je veza postala dosadna. I nakon svega toga ja se i dalje nadam da će mi poslati nekakvu poruku....a dobro znam da može završit samo gore.
Razmažena, nezrela i nepouzdana. Dobro da si se 'riješio' nje, to što je rekla za bivše ti je trebao bit "red flag".
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom