Pogledaj jedan post
Old 05.08.2017., 16:29   #71
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sta ce mi povisica i da budem nesretna sto je nemam, ako moj muz vec zaraduje 15 000kn?
Već sam rekao da su ti novci korišteni kao analogija, nemaju veze s novcima kao takvim

Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
nemoj se uznemiravati, pročitala sam i razumjela, samo jesi li ti ikad čuo za miješanje krušaka i jabuka?
Da si razumjela, ne bi ovo napisala. Nije miješanje krušaka i jabuka. 5000 kn ovdje stoji kao da ti netko odgovara 90% recimo, a ovih 5500 kn kao da ti netko odgovara 95%. Svatko tko se nađe u ovakvoj situaciji će odabrati nešto što mu odgovara više nego manje, bio to auto, kuća ili osoba.

Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Nema tog zgodnog, pametnog, bogatog, duhovitom, jebozovnog frajera na svijetu zbog kojeg bih odbacila ili čak počela promišljati sve naše godine, sva zajednička sranja, svu zajedničku sreću i sve ono što smo prošli, a i sve ono što nas čeka u budućnosti.

Naravno da ću prokomentirati i zaključiti da je neko zgodan, pametan, vau jebote kakav lik, ali da ću poželjet saznati kako bi on možda mogao zamijeniti mog muža...Nikada. Barem se nije dogodilo u zadnjih 12 godina.
Pa rekao sam već nebrojeno puta, lako je ovo govoriti i zauzimati taj 'plemeniti' stav kad se nikad nisi 100% prepustila i dala POTPUNU šansu nekom drugom da se dokaže po, ponavljam, ISTIM kriterijima kao i tvoj muž. Ali, iskušenje je stvar koja mijenja sve.

Quote:
baja kaže: Pogledaj post

koji si ti šaljivdžija
čime mjeriš boljost?
ove tvoje teorije su za stočni sajam, a ne za međuljudske odnose
ponajmanje partnerske
Pa svatko ima svoje kriterije, što ti nije jasno? 100% bolje je naravno subjektivno bolje. Ako imaš kraj sebe neku koja ti odgovara 80%, a onda imaš onu koja ti odgovara 90% i u tih 90% sadrži svih ovih 80% koje sadrži ova koju imaš i još 10% nečeg što ova nema, garant odabireš ovu koja ti odgovara 90%, što god pod tih 90% spadalo, odnosno što god tražiš u osobi.

Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Kojoj drugoj temi?
Postoji li neka formula kako se izračuna da li je neka nova prilika bolja?

Ali takve stvari se ne procjenjuju. Ako mi je odlično s ovom s kojom sam sad, s majkom mog djeteta, s kojom dijelim sve od kuća do životnih osiguranja, a koju znam, volim i poštujem, čemu uopće ići pokušavati s nekom pa sve da izgleda kao Shakira i J.Lo u najboljim danima?
Druga tema je znakovi nevjere na PDF rastave. Već sam rekao da nije bitan samo izgled ili samo ovo ili samo ono, nego SVE. Ako ti jedna osoba VIŠE odgovara u 99-100% kriterija od druge, garant biraš ovu drugu. A zašto? Zato jer postoji bolji/bolja, logično. Svatko je 'super' kad žmiriš i odbijaš mu/joj dati bilo kakvu konkurenciju, ali ne samo konkurenciju čisto eto da je ima, nego ustvari prepustiti se i dati toj potencijalnoj konkurenciji JEDNAK tretman kao ovoj osobi za koju smatraš da je 'super' i na JEDNAK način ocijeniti tko ti više odgovara. Ali, vrabac u ruci jel...
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom