Pogledaj jedan post
Old 14.10.2017., 22:06   #644
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Pročitao:

LUX 081. Seminole (od 17 str.)
LUX 082. Osvetnici
LUX 083. Satko (do 13 str.)

Ova priča me isto oduševila, onaj lik Manetola je zaista dobar dopao mi se odmah kad su zarobili (ono što je ostalo) španjolske dezertere i kad je sam Manetola rekao da ih neće ubiti, nego samo razoružati i pustiti, kao dovoljna kazna će im biti krečući se kroz te močvare i težak teren Floride, kao ako to prežive i ono kad je rekao odmah da se slaže sa idejom o miru i da se presele na taj novi teritorij. Ali onaj general Wilcox je zaista pokvaren, na taj način iskoristio Zagora i prevario Manetolu Super mi je bilo oslobađanje Manetole, te kako su on i Zagor super djelovali kao tim. Moram priznati da me malo iznenadilo da će Zagor pustiti onog vojnika da istrči van (koji je kao "oslobodio" Manetolu), pa da na taj način Zagor dokaže Manetoli da nije htio sprječit njegov bijeg, već da su ga ti vojnici htjeli ubiti i da se prikaže kao da je bježao.

Sam kraj je isto nekako emotivan, ne viđa se mislim često da Zagoru krene suza

Ali ako se ne varam, mislim da nije to zadnji put da će se oni vidjet. Mislim da će se opet susret i to u nekoj banci, pa će nastat neko sranje.. ako sam dobro upamtio. Uglavnom, trebali bi oni imati još jedan susret
Je, tu im je ponovni susret http://www.stripovi.com/recenzije/za...-ili-smrt/361/
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom