Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 11:06   #127
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Hvala na komplimentu
A ti si dežurni? Čudo božje! gdje su ti "mikiji" ..paško patak i ostali ? Samo laprdaš a nigdje ništa ni slike ni dokaza....danas još dobijaš odgovor u praktičnom testu koji provodi lastauto omnibus u suradnji sa špedicijom Fehrenkotter....7 kamiona kupljeni novi u dugoročnom testu U ŠPEDICIJI i o problemima s njima ....pa možda konačno začkomiš ....od tvog Actrosa ni podatka, zašto kriješ ko zmije noge???? Ni godište , ni prijeđena kilometraža, ni kad je uvezen....ništa o detaljima samo laprdanje da ne valja.....a da konačno počinješ održavat kamion???? I to ispravno a ne sam "stručno" prtljat jer vidiš da si napraviš više štete kad misliš " stisnut i prdnut" ....moj ima 308.000 km prijeđenih i osim redovitog servisa ne vidi radionu....sad su mu 2 godine starosti....ja scaniu nebi da mi je poklone! A razloge sam davno naveo!

I još nešto bitno....plati vozača kako spada pa ćeš dobiti i dobre vozače koji znaju sa tehnikom, sve što uštediš na njegovoj zaradi plaćaš u troškovima održavanja mnogo više! Još ima dobrih vozača u Hrvatskoj ( nisu svi u Sloveniju otišli zbog plaće) samo je pitanje ima li dobrih gazdi????
Pa najbolje još da ti dam svoje ime i prezime i svoj OIB,ili što vec ne...pa da me docekaju probušene gume kada dođem u njemacku....
Ja Actrosa nebi više da mi ga poklone...isto kao ti scaniu, samo što ja ne pišem gluposti po forumu i ne koristim svaki post za hvaljenje kao što ti to radiš za mercedesa..... dokazano i viđeno mnogo puta. Niti ljepim neke clanke iz tiska, koji nemaju veze s vezom
samo jedna mi stvar nije jasna otvorio si jednu cijelu temu o stralisu
https://www.forum.hr/showthread.php?t=443781
i tu si ga samo tako nahvalio, kako je poboljšao kvalitetu itd... a sada ovdje pljuješ po njemu, daj se odluci, ili ovo sve radiš da bi nekoga iznervirao
Jel ti mercedes placa što za ovu silnu promiđbu?
Moja stvar je kakvi su mi vozaci i actros i koliko se razumju u tehniku. Kako te nije sram to uopce komentirati, kako si nisko pao, što ceš mi još spomenuti mamicu, nebi se cudio od tebe .Što si ti umišljaš da si bolji od nas,zato što si pobjegao na zapad , pa pametuješ ovdje drugima, na sve strane.
Ohladi malo s tom zaluđenosti, kao bik si pred crvenom krpom.
Jeli ti sad duša na mjestu, jesi li zadovoljan sa sobom što si oblatio iveca i scaniu i to u jednom postu..doviđenja
mr.navigator is offline  
Odgovori s citatom