Pogledaj jedan post
Old 19.03.2007., 14:34   #13
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
I ja bih se s ovim slozila!

Samo me zanima jos nesto. Vi koji tvrdite da ne valja odmah nego nakon toliko i toliko. Jel vama to netko strucan potvrdio ili je to vasa procjena?

I jos nesto. Prije dok su postojale one pilule sa strasno puno hormona i kad si morao pravit pauze i sl. koliko je onda dugo trebalo cekat da se smije ostat u drugom stanju??? I uz duzno postovanje, ja jos nisam nikad cula da je netko rodio retardirano ili zaostalo ili ne znam kako dijete zbog toga jer nije cekao nakon pijenja pilula!
Strunco potvrdilo vise ginekologa ..... inace, viseplodna trudnoca koja je cesta pri zacecu odmah nakon prekidanja kontracepcije je rizicna kako z a plod tako i za majku ...... zna se desit da recimo pri takvoj trudnoci neki plod odumre i tijelo ga samo mumificira sto je ok, ali moze pocet trunut sto ugrozava i ostale plodove a tako i majku pa se onda izvode ili tzv. operacije pri kojima se takav plod odstanjuje ili se prekida cijela trudnoca
- a postoji i velika mogucnost i pri jednostrukoj oplodnji da jajna stanice nije sazrela dovoljno pa su moguce razne malformacije ploda sto opet dovodi ili do spontanog ili namjernog pobacaja i u najgoroj liniji rodjenjem degenericnog djeteta

Tko god kaze da antibaby pilule nisu stetne tog treba dat na odstrel jer i uz najmanje unos hormona treba radit pauze ( tadicka je i meni savjetovala da ne radim pauze pa sam imala zbog toga blokirane jajnike ) a kako smo i konstatirali:" hormoni su hormoni i nisu za igranje"

BTW: mislim da znate ali su ipak pripomenut da se umjesto tablete "jutro poslije" popiju 3-4 tablete Cilesta ili Yasmine i postigli ste isti ucinak
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom