Pogledaj jedan post
Old 25.04.2010., 16:24   #5
Quote:
Inesy kaže: Pogledaj post
-ne kužim zašto si radila teretanu i to... program je sam po sebi dobro koncipiran , naravno , to nije baš za masu , ali za opću fizičku spremu i snagu je jedan od boljih ovih komercijalnih. (naravno, najpoželjnije je da svako sebi napravi program po potrebama, ali ako to nije u stanju, onda je ovakav program dobar).
-ma netreba imat predhodnog iskustva sa rekreacijom, samo treba krenut polako i držat se programa u potpunosti (ne ništa mjenjat na svoju ruku, ako nemate pojma o ničemu) , i sve će bit ok.
U teretanu idem već više od pola godine, nje se ne želim odreći , a uz ovaj program sam to sve htjela još malo "intenzivirati"...zar je to loše? Neću se predozirati Mislila sam da će mi kombinacija odgovarati, nije i šta sad
Dobro, možda ne treba...samo znam da sam ja fit test teško odradila, a u formi sam (i ne, nisam pri tome subjektivna)...pa se pitam šta s onim koji su navikli na "sjedilački način života" kad se susretnu recimo s Insanityjem (kad već o njemu pričamo ) ? Još ako nemaju tu neku snagu volje, pa kad probaju trening - ti odustanu u hipu...o tom ja govorim...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom