Pogledaj jedan post
Old 25.04.2010., 18:23   #8
dakle, skinula sam Insanity + calendar vjezbi za tih 60 dana

jucer sam odradila fit test, sve je proslo ok osim sta sam bila lošija na onim skok-čučanj stvarima jer me eto bas jucer koljeno zezalo al nema veze
btw sami fit test je meni bio workout jer se covjek lagano ipak oznoji i uspuše

a danas je pocela prava stvar
prvi dan je na meniju Plyometrci cardio circuit, i oooo daaa dušu će te ostavit na tom parketu

ja sam po vlastitoj procjeni, u dosta lošoj cardio formi i uspjela sam izdržat i pratit svih 45 min (uz koji sekundicu dodatne pauze jerbo su me oni sklekovi sa skokovima ubili).. dok vjezbas dok ga slušaš drzi te euforija, puca andrenalin i stvarno dolazis na granice samo da izdržiš tempo. a onda 30 sekundi water brake. ma ko sunce iza kiše

kakogod, znojit će te se na litre, vježbat zahtjevno i onome tko za to nije spreman - ne preporucam.
ja sam spremna za odradit svih 60 dana, i veselim se svom novom i improved body (naravno da se i pravilno hranim, uz tu i tamo neki grijeh)

moj savjet: pogledaj video dan prije, kako bi se spremio na ono sto te sljedeci dan ocekuje. daje vise sigurnosti, jer znas koje vrste vjezbe te cekaju i ne gubis vrijeme na postavljanje u pozu

i koliko sam ja shvatila Insanity je namijenjen za one koji više žele lean ripped look, nego masu sa mišićima. Logično. čisti intervalni cardio po 40ak min svaki dan

eto, my two cents
najte zamjerit na dužini posta
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom