Pogledaj jedan post
Old 12.09.2008., 14:41   #11
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Ovisi što te zanima.
Što god izabereš sigurno nećeš pogriješiti.
Moja teorija o putovanjima da treba postupno putovati prvo u manja i lošija mjesta, a onda u bolja i zanimljivija.
Tako da Rim bi trebao biti prvi izbor.
Vatikan spašava Rim u konkurenciji sa Parizom, s tim da Pariz s Versajem i Louvre nadmašuje Rim.
Ako želiš najjefitnije u bilo koju destinaciju idi aivonom s jako jeftinim kartama ili s manje poznatim i ne tako etabiliranim agencijama koje za malo novaca te riješavaju brigu oko detalja. Naravno, ovsi o tome kakva si osoba i koji su tvoji zahjevi.
Grčka krstarenje - nije loše iako ništa tako nije usporedivo s Parizom.
najbolje nas ostavi u objavku količinu novaca koliko misliš potrošiti, koliko dana želiš biti i kakav konfor trebaš pa ti na temelju toga možemo dati neki savjet.
Ma i ja nekako mislim da mi već Pariz naginje....he he...stvarno čujem lijepe stvari o tom gradu ali isto tako da je jako skup.
Pa ovako, mi bismo isli 7 dana, tj. 6 nocenja, 1 dan put, avionom s nekom niskotarifnom aviokompanijom, i naravno pokusala bi naci privatni smjestaj...inace nismo nesto pretjerano ludi za muzejima ali definitvno Louvre ne bismo preskocili....vise volimo spomenike, gradjevine, parkove...nismo neki nocni tipovi tako da me nocni zivot bas ne interesira previse...to je ukratko to. Hvala na savjetima.
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom