Pogledaj jedan post
Old 27.08.2008., 08:15   #3
Glazba je moja najveća ljubav

Obožavam pjevati, prvo što izjutra radim je palim radio, prvo što radim kad dođem na posao je palim radio, you get the point...

a nije niti čudno - Venera u Biku, 12 kuća, za mene je glazba iznad svih umjetnosti, na koncertima doživljavam pravu ekstazu, bilo da se radi o klasici, jazzu, popu ili - my favorite rock'n'roll (jel to Ve 0 Mars, hm)


a sad Moon 60 Ve zasigurno upućuje na to da sam u djetinjstvo bila obasuta narodnom muzikom - NE NARODNJACIMA i turbo folkom, treba znati razliku danas, kad ne slušam što slušaju moji roditelji taj se sekstil Ve i Mjeseca očituje u velikoj ljubavi ka sevdalinki i starogradskim pjesmama.

Eh, sad što mi nose ostali aspekti Ve i Mje kolih fala bogu imam pregršt, nemam pojma, al volim gotovo sve žanrove glazbe, izuzev techna (dooasaaadnoo).

Ve 90 Ju (Lav, 4 kuća - kao klinka sam non stop radila koncerte doma, a i sa zborom nastupala po školama sve dok nisam postala svjesna riječi TREMA, LOL)

Ve 120 Sat (Djevica, 5 kuća)

Mje (vodenjak, 11 kuća) 60 Mars (Bik, 12)

Mje 10 Sat

Mje 90 Sun


Best music ever - 80'ties (mislim da o više ima veze s time da sam rođena '79-e)

i Baš me nešto zanima - potoje oni kojima je najvažniji ritam, ja sam od onih koje melodija opčini, pa sve da i nema teksta ili nešto bezveze trabunjanju nije mi bitno, dok treći najveću pažnju poklanjaju tekstu. Za ovu zadnju rekla bi da je utjecaj Merkura, a ostale dvije?
Totto is offline  
Odgovori s citatom