Pogledaj jedan post
Old 23.03.2009., 17:06   #7
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Evo baš sam neku noć prije spavanja pokušala astrološki analizirati svoju sobu, pa da vidimo ...

Krevet bi bio pod vladavinom Mjeseca, i zanimljiva stvar je da je položen veoma nisko ( moj Mo je u zemljanom znaku ), dogodila mi se nezgoda, pa se malo raspao ( baš kao i moj Mo, samo što njemu to traje već 23 godine ) i nikako da ga zamijenim jer sam se vezala uz njega, a i ne volim promjene ( Mo u fiksnom znaku Bika koji se veže za svoje stvari ).

Televizor, linija, laptop - Uran.

Knjige - Merkur, a pošto mi je Me u Lavu, knjige zauzimaju počasno mjesto u sobi i uglavnom su fine, lijepo uvezene, uglavnom reprezentativne.

Luster - Sunce

Kozmetika i odjeća - Venerica

I onda sam došla do problema, pa sam zaspala. Naime, ne znam kojim bi planetama bili predstavljeni ormari ( Venera ? ), stol, stolica i stalak za cd-e. Pa ako netko drugi ima ideju, bilo bi lijepo da ju napiše.
Bolje da pričekamo Fish,ali nadasve zanimljivo pitanje. Pa ja ergonomiju (znanost koja otkriva načine za poboljšanje ljudske produktivnosti) nekako povezujem s Djevicom,Merkurom i šestom kućom.Ovako laički.Dakle,stolica je tu kao potpora guzi (),na stolu držiš stvari,to je opet neki vid asistencije, a stalak za CD-e ne moramo mnogo objašnjavati.Sve su to stvari koje ti pokušavaju učiniti život lakšim. Meni se to čini kao šesto polje. Da vidimo što će Fish reći?
A one đinđarije,ukrasne svijeće, medvjedići,to bi isto bila Venera? Toga mi je puna soba.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom