Pogledaj jedan post
Old 14.09.2009., 10:54   #100
Quote:
Skrewdriver kaže: Pogledaj post
Bitno je da su uredni, srednje duzine ili veci (nikako kratki kod cure), najbolje s prozirnim lakom ako vec mora boja onda bijelo, rozo ili nesto u blagim nijansama (niposto tamne boje; modro, crno, bordo...). Odvratno je viditi kod cure nokte u razlicitim bojama, s ispucalim ili napola istruganim lakom. Ženama je po prirodi urođeno da si uređuju nokte i slicne gluposti i s te strane aspekta su mi odbojne cure koje ne uređuju nokte ili nemaju ukusa za to. Čisto iz razloga što to opisuje karakteristiku cure koliko drži do sebe, koliko je uredna i koliko ima stila.
Pa zašto bi bilo neuredno vidjet nokte u nekoj jačoj nijansi? I zašto ne kratki? Ja sam svoje opisala već prije, no frendica ima slatke, kratke noktiće, obično u crvenoj ili sličnoj boji..I isto super izgledaju! I sumnjam da joj muž okreće očima kad ih vidi

Čuj, ženske ruke bi trebale lijepo izgledat, al ono, nemaju baš sad svi vremena i novaca hodat na neka geliranja ili ih mazat isključivo svijetlim jer im je to kakti urođeno. No većina se žena ipak trudi da budu lijepi.
A sad što je lijepo, teško je reći jer svako ima svoj ukus, tak da ti, sori, nemoj nametati svoj. Koje li teme
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom