Pogledaj jedan post
Old 26.01.2013., 17:57   #91
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si ti zadovoljan Zemanovim izborom, ali uz ovo sa tvoje strane vrlo iskreno izvješće, mislim da možeš i sam shvatiti zbog čega dobar broj Hrvata neće biti oduševljen ovakvim raspletom.

No daj nam reci jednu drugu stvar... dosadašnji predsjednik Vaclav Klaus voli Srbe, hvalio je Miloševića nekoliko puta... sada dolazi novi čiji suradnik urla na Madelein Albright i također veliča Srbe, i sam je po majci Srbin.

Imaš li neko mišljenje o toj opsjednutosti dijela Češke politike sa Srbima i koliko je to rašireno među građanima?
Sto Cesi misle o Hrvatima, mogu u vecem obujmu vidjeti samo na online portalima u komentarima citatelja. Tamo 95% njih je protiv albanskih terorista, dilerâ drogom i ljudskim organima, hrvatskih ustasa koji su "protjerali 200-500 tisuca Srba", muslimanskih fanatika,.. ali i eksplicitno za srpske junake koji su "na strani dobra protiv tog zla". Ali kad se u tim portalima pise i o nekom manjem zlocinu, odmah se tamo javljaju ti isti citatelji koji tada zagovaraju uvodjenje smrtne kazne.
Ali jbg, tako je to valjda sa svim forumima na svijetu da je vecina protiv "politickih dostignuca" 21. stoljeca... Takvo iskustvo imam i s ovim forumom i ovim podforumom!
Pa se samo mogu nadati da u ceskom drustvu oni, koji su opsjednuti Srbima, nisu u vecini.

Btw, na nekim CZ-portalima, npr. seznam.cz, mozete se registrirati samo pod vlastitim imenom i mjestom odakle ste, sto se onda cak i provjerava... Dakle ni tada ih nije strah otvoreno pisati protiv "siptarske mafije", "ustaskih koljaca" i sl.
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom