Pogledaj jedan post
Old 17.01.2017., 20:51   #35
Definitivno čudnovata pojava. Uvijek sam mislio da se piše z'bregov i nedavno dođem u trgovinu i vidim 'z bregov i baš me je ubolo u oči jer sam duboko uvjeren da se piše z'bregov. Ali reko nema veze čovjek se zezne.
Onda vidim od volkswagena znak a sjećam se kad je smo bili mali komšija je kupio prvi auto i imao je onaj znak gdje nema razmaka i imao je onu crticu na vrhu.
Ima puno toga ali najviše me je šokiralo kad sam vidio da zapravo nije "houston we have problem", nego: “Houston, we've had a problem here”.

Također sam pitao poznanika koji je inače nad prosječno inteligentan i raspolaže hrpom informacija za neke stvari kao što su karte ili boja hitlerovih očiju, Kenedyjev atentat itd. on je bio vidno iznenađen kad sam mu rekao drugu istinu.
Tko zna što je to, možda smo si zabrijali krive informacije. Opet pitanje je kako se milijuni ljudi kunu da fordov znak nikada nije imao švrljotak, pa to nije par ljudi nego milijuni, čak ljudi koji su cijeli život u fordu ne znaju da na slovu F ima onaj švrljotak.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom