Pogledaj jedan post
Old 31.08.2007., 19:44   #67
eh da. ja sam c1. supruznik od d1 je prakticki sve stvorio sam. ono sto ne bih nikako htjela da se dogodi je da:

1. b1 rasproda sve nasljedstvo u koje nije ulozio ni kune a vec i sada nas je uvukao u velike dugove koje a1 otplacuje i tolerira (i zeljela bih da dobije minimum moguci) - KAKO TO IZVESTI? - ovo je izrazito bitno pitanje!!!!

2. ne zelim da sin (niti bivsa zena) iz prvog braka od b2, niti b2 dobiju ikakvog novcica jer su usli u brak kada je sve stvoreno i taj isti b2 je samo na teret a2 . taj a2 radi jako puno i uzasno mi ga je zao ali ne mogu nikako to promijeniti. djece nemaju.


eto samo te dvije zelje zelim da mi se ispune nekako. nista mi drugo nije bitno. sto se mene tice, ja ni ne moram dobiti sve. ali mi se jednostavno gadi pomisao da netko tko je ljencina i tko se ugurao u obitelj moze sve rasprodati!

imam jos jedno pitanje: ako ja dobijem nesto od nasljedstva nekretnine, bez mojeg potpisa se onda ta nekretnina ne moze prodati, jelda? jako me je strah da ne nasljedim velike dugove od b1 nakon smrti a1.

eto

molim vas pomozite
nika475 is offline  
Odgovori s citatom