Pogledaj jedan post
Old 26.08.2010., 09:28   #97
Meni je pukao na sam termin, u 4 ujutro...a to jutro sam trebala ići na pregled u bolnicu a na kraju završila u rodilištu. I da,u snu mi se to dogodilo... pukkkkkkk i u sekundi cijela plahta puna vode... ja budim muža,idemo idemo! a on sav zbunjen: "a kam?" ... pa u rodilište čovječe,donesi mi ručnike... ta voda je curila ko luda, i doma i po bolnici dok nisam došla do rodilišta... i hodam po hodniku u merkuru a iza mene cuuuri bez obzira kaj sam stavila hrpu uložaka... nisam imala trudova, rekao mi dr kod vas je porod krenuo u malo krivom smjeru,prvo vam je pukao vodenjak a onda se pojavili slabašni trudovi, uglavnom dobila sam drip (ja ne znam kad i kak bi bez tog dripa rodila), i rodila za 12 sati od puknuća vodenjaka...

ja ne znam koliko je to vode bilo ali su mi rekli da je voda curila i svo vrijeme poroda, još su mi ga malo i bušili kad sam došla, i doktor mi je rekao da su bebi radili neke dodatne pretrage kad se rodio zato jer je plodna voda curila više od 12 sati... ???? I niš mi drugo nije objasnio...

Kad sve zbrojim,koliko sam vode imala? 5 litara?
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom