Pogledaj jedan post
Old 30.04.2012., 10:05   #959
No stress, mene ne peče, nego bude osjećaj kao da sam izgorila na suncu, a to mi se nikako ne čini dobro. Rađe držim kraće, pa sam mirna. Kad sam taj dan skinula masku, odmah sam morala hladiti lice, onako je bilo vruće i crveno. Em sam smiješno izgledala sa ocrtanom crvenom maskom, em mi je osjećaj bio neugodan.
No da je lice prekrasno nakon neem-a, je, stvarno je.
Danas ću si opet namazati problematične dijelove, mene trenutno muči jedna strana brade, gdje su mi do jučer bile onako potkožne, pa su ostale crvene fleke, a kako imam najsvijetliju moguću boju tena, to se na meni vidi iz aviona. Inače trenutno nemam upala. Otkako sam nabavila hidrolat timijana potkožne su postale pliće i to mi je jako drago zbog toga, no još uvijek se pojavljuju, tu i tamo koja pred ciklus.

Eterično ulje elemija mi paše, samo ujutro imam dosta ljuskica na licu, iako sam stavila samo jednu kap na 10 ml arganovog ulja, ali jedna mi je još izletila i kapnula na rub bočice, pa ne znam koliko je ušlo u ulje. Tako da mislim da imam 1,5 do max 2 kapi elemija na 10 ml arganovog.

Nagore su mi ljuskice koje se pojave na mjestima gdje sam čačkala potkožne. jednu sam neko veće izmrcvarila jer je toliko bila natekla da me je koža svrbila i zatezala, pa sam je toliko istiskivala da sam napravila krastu, a kako je to baš na mjestu brade koja mi se najviše pomiče kada se smijem, brzo mi otpadaju kraste, pa se onda naprave nove, sve tanje i tanje...hvala bogu jutros sam skinula tanku ljuskicu opet s tog mjesta i više ništa nije bilo vlažno ispod tako da je moguće da se više neće praviti ljuskica.

Bože kakvih sve problema s tim aknama imam na bradi...već godinu i pol, ali ovo mi je do sada najuspiješnija kombinacija koju koristim, eventualno da malo razrijedim tu arganovo s elemijem, da mi koža bude normalnija kad se probudim. U globalu mi ne isušuje kožu, samo primjetim te neke sitne sitne ljuskice po bradi gdje najviše namažem.
cvjetić vila is offline  
Odgovori s citatom