Pogledaj jedan post
Old 24.04.2012., 10:59   #493
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Pozdrav draga Lizzy, to nisu moje riječi, nego vadim iz Chicinih tekstova, ja sam napisala tu na forumu samo onu na Bir bulut olsam i tu jednu, mislim poslije tebe... Nešto su nam svi iz razreda zbrisali, a mi ko dvije štreberice koje i onda ostaju u razredu

Uglavnom, draga moja, mislim da ga prof.Akyureka još nisi vidjela u pidžami , a za ovu pretpostavljam da si ti pomislila:" Treba pomoć?!"
Ma znam da si vadila iz tekstova, ali vjeruj da ni to nije nimalo lako jel treba znati pravu riječ, iz one hrpe teksta, adekvatno izvući i stopiti s drugom kako bi to sve imalo smisla i izgledalo kao nova cjelina. Zato ipak imaš talenta, sluha i šlifa za pjesništvo.

A sad me stvarno uhvatio smijeh jel nemrem vjerovat kad sam vidla ovu sliku našeg prof. u pidžami ,jel stvarno telepatski razmišljamo- naime sinoć odgledah epizodu iste scene u kojoj je on u istom outfitu još onak prošao rukom kroz kosu i baš si mislim kak ga još nisi snimila u toj sceni, a baš nikad prije ni poslije nije nosio pidžamu...hm.. piđama je malo komotnija da sav pozamašan sadržaj u nju komotno stane,jel... mislim ipak se ide spavati, treba se osjećati nesputano
I evo jutros ti mene iznenadiš istom scenom...cok čudno.
Hm.. a ova pomoć...mislim da mu namještaju mikrofon drugo mi nema smisla.
Ak ovak nastavimo analizirat ti prva bi mogla magistrirati iz enginoakyurekologije.
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom