Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 00:37   #1601
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Jao što si ti ograničen. Pa hebo te ja bih volio da je taj Korać meni predsjednik.

Imam podcjenjivački odnos prema idiotima koji biraju idiote koji im pričaju idiotske priče već 30 godina.

I da znaš... gospodine, ja nikad u životu nisam zaokružio SDA, Aliju ili bilo koga iz nacionalnih stranaka. Jel razumiješ ti to? Naravno da ne razumiješ jer si "nas" sve strapo u isti koš.
A sta ti znas o tom Koracu da bi ga zaokruzio za predsednika?!

Kakav isti kos... kod Bosnjaka postoje dve vrlo jasne struje.... Zeleni Bosnjaci, sledbenici SDA i Alije, sveti trojac: Bosnjak - islam - bosnanski jezik... i imas Crvene Bosnjake... potomke Bosnjaka komunista, titoista...

Ovi drugi, iz iskustva znam, su u proseku mnogo veci mrzioci Srba(svi koji nisu Ceda i Korac)... cak i veci nacionalisti od Zelenih... fetish Bosne kao drzave, rata, zrtvi... Komsic, zlatni ljiljani, pretnja novim ratom... sto tu ima zaguljenih i zatupljenih likova... a ufurani da su gradska raja...

Ovaj Zeleni Alijin... sa njim znas na cemu si... ali ovi drugi... do podne titoisti, od podne evropejci, uvece muslimani... kameleonska sorta...
DzonziBG is offline