Tema: T-com
Pogledaj jedan post
Old 22.11.2007., 22:41   #2205
Opet me zajebalo

jos jedna prica o nesposobnostiradnika u T centrima...
ugl, imao sam otvoren adsl korisnicki racun na sestrino ime (ali ja sam placao )
i ostao duzan, ahh ljeto, pare se brzo trose i ugl blokiralo mi username
nakon nekog vremena poplacao ja racune i pitam tetu u tcentru trebam li dobiti novo korisnicko ime i to ili ce mi ostati staro
kaze ona Ne, trajno vam je iskljucen taj korisnicki racun, morate otvoriti novi
ok, pitam mogu li ja otvoriti, teta kaze Ne, mora sestra doc.

Dodje sestra druga teta kaze Ne, mora tata doc, jer je na njega telefonska linija

dodjem ja sa starim treca teta kaze Mozete i vi otvoriti kor. racun, linija i username nisu vezani
i tako ja otvorim racun na svoje ima i sve pet

dok ovih dana moja sestra se, iz ne znam kojih razloga, proba ulogirati na user.t-com.hr sa svojim kor imenom (starim)
i gle cuda otvore joj se korisnicke stranice, ergo , njen racun jos otvoren
zovem sluzbu za korisnike, vele Racun nije bio trajno zatvoren i sad ce vam stici racun na paket od 5 gb i to morate platiti. wtf?!
i tako sutra idem u tcom jebat im svima majku nesposobnu sto ne znaju iscitat s monitora je li racun otvoren ili ne
i jos sestra kaze da je dobila neki cudni racun za net i jos se cudila kako nije na moje ime, na kojem je obracunat promet 5 gb i nekakova naknada za ukljucenje 40-ak kn
tu nisam siguran jer ne mogu naci tu uplatnicu, ja to nisam vidio

dakle, morat cu platiti 2 fantomska racuna od 160 kunica za njihovo zdravlje a triputa sam bio a da su rekli da mi je stari username zatvoren
e kurac ocu, nek me tuze
sori na oduzem postu ali moram se neđe ispucat
saskvač is offline