Pogledaj jedan post
Old 21.02.2010., 17:57   #13
Jeli ima kakvih novijih informacija? Mene zanima uvoz automobila starijih od 7 godina, tj. dali ce ih bit moguce uvest?
Koji su to kreteni. Ja ne znam sta ti ljudi misle da bi Hrvati pohrlili u Njemacku po stare Wartburge i nekakve krntije. Pa ljudi bi htjeli kupit vrhunske automobile poput Mercedesa, Porschea, RR i druge bitne komade povijesti auto industrije. Pa to je jedan od najbitnijih dosega civilzacije. Cuvanje i odrzavanje nekakve povijene vrijednosti.
Umjesto da drzave daju uputu ljudima da nebudu bezglave budale koje se samo zaduzuju kako bi mogli na kredit kupovat trecerazredno smece i bit u dzepu bankara, oni ih poticu na to. Pa ajde da bar mi nesto proizvodimo, pa kao nemojte tude staro, kupite nase novo, al mi ne proizvodimo nis. Nit budemo u skoroj buducnosti, a i onda ostaje problem kupovine vrhunskih automobila. Kak da ja kupim novog Mercedesa recimo 560 sec? On se ne proizvodi novi vise. Njegova proizvodnja je prestala 92 godine, tako da ja moram cekat da on navrsi 30 godina da bi ga kupio. Meni ne smata kaj ce on imat 30 godina, ali me smeta kaj ja moram cekat jo 10 i vise godina.
Treba nesto pokrenut. Ja nemam ni znanja, ni vremena za nekakvu peticiju, ili nesto slicno, ali stvarno bi trebalo sad kad jos imamo nekakvu sansu, prije nego ti kreteni napisu nekakvu budalastinu.
Cus D'Amato is offline