Pogledaj jedan post
Old 06.05.2007., 23:14   #7
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
ako tako reagirate na seroxat od 20 mg onda vam nije NIŠTA, tj. "zdravi ste" (relativno) i trebali bi uzimali nešto puno lakše.
inače, seroxata nema od 5 mg.

sve antidepresive je preporučljivo uzimati POSLIJE jela, a ne na tašte.

i xanax se uz seroxat SMIJE uzimati samo 20 dana, dok seroxat ne počne djelovati.
Ups, ja sam mislila da svi AD-i pocinju od 5 mg, posto sam vidjela da Cipralex ima najmanju dozu od 5.
Normall, da te upitam nesto, posto vidim da dosta znas o farmacima.
Ja sam sada vec 5 mjeseci na Cipralexu 20 mg. Osjecam se skoro skroz normalno, osim jakog znojenja tokom cijelog dana i povremene nervoze. Mislim da mi ta doza odgovara, ali ipak mi se na neki nacin cini puno, npr. vrlo sam nervozna kada se nadjem u situaciji da nemam ali bas nista raditi, tj. strasim se takvih trenutaka. Vrlo sam aktivna tokom cijelog dana, a preko noci odspavam lijepo nekih 8-9 sati. Osjecam strasnu potrebu za komunikacijom, ali s druge strane nista me posebno ne interesira, npr. jako sam voljela citati, a sada se ne mogu prisiliti da uzmem knjigu.
Jos uvijek ne osjecam nikakvu potrebu za seksom, iako sam vec duze vrijeme na AD-u, mislila sam da ce me to drzati samo prvih par mjeseci.
Znam da ovo sve zvuci smijesno naspram mojih prijasnjih simptoma, ali nisam sigurna na koji nacin provjeriti da li mi je ova doza optimalna ili bih ipak trebala malo smanjiti. Inace mi je psihijatar preporucio da ostanem na cipiju do godinu dana nakon zadnjeg simptoma.
Sorry na offtopic...
ciganka is offline  
Odgovori s citatom