Pogledaj jedan post
Old 07.05.2007., 13:41   #8
Mene je nova psihijatrica nakon psiho testa prebacila na ovu terapiju prije sam bila na tri coaxila od 12,5mg i tri normabela od 10 mg. Xanax me uopce ne smiruje, nit me uspava,a bome me niti preko dana ne smiri. evo danas nisam otisla na posao jer ne mogu povracam cijelo vrijeme od kad sam popila to sranje od seroxata i mucila sam se da ga popijem jer mi je ta nova psihijatrica rekla da ne dolazim vise ako ne promjenim terapiju jer se coaxil daje ovisnicima a ja kao vise nisam ovisnik jer se drzim terapije od ne znam sad vise 11 mj. mislim. I nest je pricala da bi ovu terapiju trebala piti bar dve godine ako sam se unazad vise od 5 godina drogirala i pila tablete na svoju ruku u nenormalnim kolicinama.
Uglavnom to sto Normall kaze i meni je prvo proslo kroz glavu da mi je lijek ocito prejak jer sam na coaxilu za koji sam cula da je jedan od slabijih AD-a puno bolje funkcionirala. Uopce niti ne znam zasto mi je dala sada tako jaki antidepresiv kada idem psihijatru s ciljem da se skroz skinem s tableta a ne da pijem sve jace. I treba mi prokleti jaci sedativ a ne antidepresiv jer nisam depresivna nego imam problema s kontrolom ponasanja..odnosno agresiva me pere i ne mogu spavati!
A sto se kila tice sad vec treci dan ne jedem, ono sta pojedem ode van, coaxil me spustio na 43 kile i mislim da ako izgubim jos koju kilu nece biti dobro.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom