Pogledaj jedan post
Old 13.02.2012., 23:42   #11
da te malo utješim Ni ja sa svojima nisam bio baš dobar prvi razred, drugi se malo popravilo, treći je bilo ok a četvrti skroz normalan. Garantiram da možeš naći par ljudi s kojima imaš barem par tema. Sa svima ne možeš biti najbolji i da hoćeš niti se to treba pokušavati. Ovo za zezanje preokreni u svoju korist. Počni na svoj račun šale, pa će odustati. Pošto s njima "moraš" ići u školu, bolje da ti to bude što manje mučno. Meni je u početku bilo mučno ići u školu više radi škole i zbog toga što tamo nisam želio pa sam se nekako inatio. Ja sam bio na maturalcu, ali mi je u gorkom sjećanju ostao onaj put tamo i nazad, da opet se ide, ne bih pristao.(Onaj brod s arapima, pitaj boga što gore nije bilo i još 18 sati putovanje samo brodom+autobus) Maturalnu sam odradio reda radi više zbog razrednice, da mi se išlo i nije ali eto tu jednu noć sam bio. Ne kažem da je bilo loše, no toliko para za takvu bedastoću
Za kraj ponavljam. Opusti se, za tvoju dobrobit. Ako već ideš tamo, onda iskoristi maksimum. Ja sam eto ostao s par ljudi u kakvom-takvom kontaktu.
plavokoki_Marko is offline  
Odgovori s citatom