Pogledaj jedan post
Old 06.04.2011., 08:49   #15
Quote:
maracmlatarac kaže: Pogledaj post
mislim da bi se Todorića trebalo prestati predstavaljati kao poduzetnika, baš zbog ovih stvari koje navodiš
netko tko je toliko slizan s državnim proračunom nikako nije poduzetnik nego samo još jedna u nizu proračunskih pijavica, on je sastavni dio te korumpirane političke elite a te njegove firme su ustvari državne firme, iako su nominalno u privatnim rukama
al svejedno, to isprazno mahanje papirima, diplomama, "imam faks, dakle vrijedim" stav, koje se da isčitati iz uvodnog posta treba kritizirati, osobito kada znamo u kakvom stanju je državno školstvo i kakvi sve likovi izlaze iz tih škola s papirima u rukama

a ovu jeftinu demagogiju sa sirotim, izrabljenim blagajnicama bolje da ne komentiram
Tu je problem što moraš proći 15 sati testiranje psihologa, IQ testove, ginekološki i rektalni pregled da bi došao do 15 krugova razgovora da bi na 15om krugu saznao da ćeš puniti police. WTF?

Killer, mislim da si profulao jer žena kaže da su joj rekli jedno a ustvari se pod tim misli na punjača polica. Isto kao i razni facility manager i slično. Reci brate da ću puniti police a ne da sam polica izgled manager ili šta već.
__________________
Pravo je znanost? :lol: :rofl: :kidaseodsmijeha: :rigo:
Hrc is offline  
Odgovori s citatom