Pogledaj jedan post
Old 03.11.2006., 13:43   #9
Quote:
Galileo kaže:
Ne znam sjeća li se od vas itko, ali u Belom Manastiru neke 1986/1987 se događalo ono prelijetanje predmeta i padanje kamenja u jednoj kući, čak su i tada novine pisale o tome ("Glas Slavonije", a ako se ne varam i "Večernjak"). Znam koja je to kuća (jedna preko puta BM vojarne), ali sam je vidio tek poslije rata... Tada nije bilo ništa neobično na njoj.....
Ne znam je li to istraženo i koliko, pa ako netko zna...
Bio sam ja sa legosom dva puta tamo, stotinu ljudi se skupilo da nešto vidi, no tadašnja milicija je zabranila pristup.
Nije ni onda bilo ništa neobično na kući nego (navodno) u kući.
Razgovarao sam sa nekoliko mještana, no oni su se lijepo nasmijali na moju konstataciju da sam čitao u "Glasu", kako predmeti poput nekog kamenja, vilica, slika, lete po sobi.
Rekli su mi da su bili u kući dok "milicija" zbog medijskog senzacionalizma nije zabranila pristup i da se u kući dok su oni bili u njoj ništa nije dešavalo.

Kao osječaninu , vjerojatno ti je poznat i ne tako davni "fenomen" ukazanja Djevice Marije na staklu vrata privatne obiteljske kuće u divaltovoj ulici.
Isti taj naš "Glas Slavonije" koji se predstavlja kao ozbiljan dnevni list, se naširoko raspričao o navodnom ukazanju na staklu, priči kako je čovjek skoro pregazio autom na pješačkom prijelazu djevicu Mariju i slično.

Bio sam u toj kući tj. u hodniku gdje je gomila klečala, molila, vidjeli su kako majka božija drži u naručju djete, no ja sam vidio samo napuknuto staklo koje je propuštalo nekakav bezvezan odsjaj koji na ništa nije ličio.

Nakon nekoliko dana "ukazanja", gazdi kuće je "dojadilo ukazanje", jer je vidio da neće imati nikakve materijalne koristi od istoga, lijepo zamijenio staklo i prikaza otišla.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom