Pogledaj jedan post
Old 12.02.2003., 16:00   #1
Unhappy Cure, trebam savjet!

Menga mi kasni cca 15 dana. Jučer sam bila kod gin. na pregledu. Rekla sam joj da sumnjam na trudnoću jer sam do sada imala uredne menge. Pregledala me i rekla da je osjetila početke trudnoće jer je maternica "nateknuta". Samo što nisam pala sa stola. Naručila me u petak ujutro za ultrazvuk. Grozno se osječam. Cijelu sam noć cmizdrila i u šoku sam. Nismo planirali trudnoću, jer nismo niti u situaciji niti u prilici sada. Nadam se da me razumijete, barem one koje su ovo prošle. Osječam se "blesavo", kao da imam 15. g., a ne ovoliko koliko imam. Nisam mogla čekati do petka, pa sam jutros napravila test (zove se "1 step" i košta 15,00 kn). Test je bio negativan. Sad sam još luđa. Nazvala sam par apoteka i savjetovali su me da kupim test "INTIM PLUS", jer da je on 100% pouzdan, a da ovi jeftini nisu? Dali je to istina? Imali tko iskustva s tim testovima? Jer test sam napravila točno po uputama i kontrolna traka mi je to i pokazala da je test uredno urađen.
Poludjeti ću, pokušavam prihvatiti sitaciju kakva je, ali mi je vrlo teško. Najteže mi je kako će starci to prihavatiti. Moji pretpostavljam s podrškom, ali dečkovi - o tome bi se dalo pričati! Predosječam da će biti sranja.
Pliz help, treba mi ohrabrenja. Strah me da mi šef ne ispali otkaz kad dozna. Dali on to može napraviti? Šta je mogu napraviti da to spriječim? Prijavljena sam na određeno, ugovor istječe 2004.g.
Šta da radim. Ne želim pobaciti, inače bi spalila skroz.
Help!
Paw is offline