Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 17:49   #880
hvala nekome ko je ovdje spomenuo mizon okoloocnu kremu, stigla mi je i na prvo koristenje je dobra. nemam nuspojave zasad, samo me zanima hoce li biti dovoljno hidratantna na duze razdoblje.

samo su malo iskomentirati ovo zadnje kaj sam kupila:
missha all around safe block essence sun spf 45 mi je odlicno! nije mi bilo tesko na licu, lako se razmazuje i nestane na kozi, jako mi je lijepo pakiranje, zasad ne radi nered.

heimish balm, s tim sam ocarana prvenstveno radi mirisa jer je kao neki spa tretman. no tek s vremenom mogu vidjeti hoce li mi raditi pristice, malo me strah shea buttera, ali osjecaj na licu je predivan, skida svu sminku s lica.

dynasty cream, to me jako zaintrigiralo radi kao 'drevne tradicionalne korejske njege' i svega sto su stavili unutra. krema je cudne konzinstencije, izgleda ljepljiva ali na licu je umjereno lagana do teska. nesto izmedju. ponavljam opet me strah shea buttera jer nekad mi zna izazvat nered nekad ne, pa se ipak dam natjerat dat sansu, jer jedan chanelov serum sa shea butterom mi je divan i nikad mi nije radio nered pa ne znam vise ni sama do cega je. zasad mi se krema svidja najvise kao nocna krema. prek dana sam navikla imat kreme u gelu.

klairs vitamin c serum - jel netko to koristio jer meni je ovo najmasnjikaviji vitamin c serum koji sam dosad probala. odma se upio pa nije ostao masan sloj na kozi, ali po umasiravanju u kozu bas se osjeca masno i nadam se da su to sva ta divna ulja koja su dobra za kozu.

uzela sam jos i dr jart vital hydra solution ali to jos nisam probala pa nemam komentar, ak neko je, pliz pisite.

fala jos jednom cure moje kaj drzite ovu temu skoro pa najaktivnijom na kozmetici :klap: vjerno citam iako ne pisem non stop.
sweetkiss is offline