Pogledaj jedan post
Old 16.12.2003., 12:50   #10
ako kupujes robicu, nemoj kupovati za skroz male bebe, one to tako brzo prerastu a svi poklanjaju prve tjedne a poslije se mamei bebe nitko ne sjeti.

Ja kupim uvijek preveliku robicu ( ono u sto ce beba pasati tek za 3- 4 mjeseca ) i dosta puta su mi frendice rekle da im je bas to dobro doslo. I da ono sto su i same za novorodjence kupile nije vise pasalo ni nakon dva tjedna, bebe su bile krupnije.


Ako hoces kupiti neku vecu stvar, jedna od ideja - udruzi se s jos par frendica, svaka izdvoji po 150 kuna i onda za svu tu lovu kupis nesto malo skuplje a sto znas da mami treba. ( recimo u manjem stanu je baby phone mozda nepotrebna investicija ali u velikoj kuci je nuzno )

Jos jedna ideja - prakticne stvari . Vecina ljudi kupi nesto sto je slatko ( robicu, igracke ) a manji broj njih se sjeti i ne tako aktraktivnih a itekako potrebnih stvari - kadice, kante za pelene ( one gdje ne smrde
) itd.

I kad idete u posjetu bebi ne zaboravite i mamu ( kaze freneica mene se ljudi ni ne sjete otkad sam rodila ) makar to bila samo cokolada - ali da i ona dobije poruku da jos uvijek postoji.

( moja je frendica dobila od mene poklon bon u salonu, utrosila na frizera, ja sam cuvala bebaca tih sat i pol, kaze da joj je tocno to trebalo izmedju sveg onog kaosa u kojem se nakon povratka iz bolnice nasla )
Winona is offline  
Odgovori s citatom